Je možné sa osobne stretnúť aj mimo Bratislavy?

 

Veľa cestujem, takže stretnutie je možné aj v blízkosti trasy Trenčín-Bratislava. Ak bývate ďalej, preferujem rozhovor telefonicky, alebo cez video.

 

Viete zabezpečiť fotenie po celom Slovensku?

 

Áno, pracujem v rámci celého Slovenska. Cena za fotenie zostáva rovnaká, bez ohľadu na lokalitu. K cene sa však samozrejme prirátavajú náklady na cestu, poprípade ubytovanie.

 

 

Ako dlho trvá spracovanie a dodanie fotiek?

 

Maximálny termín dodania je 30 dní. Vzhľadom na to, že zodpovedné spracovanie jednej zákazky trvá 2-4 dni čistej práce a okrem vášho fotenia väčšinou spracovávam aj iné zákazky, je časovo náročné spracovať fotky „na počkanie“. Väčšinou sa však snažím dodržať termín dodania do dvoch-troch týždňov.

 

 

Je možné fotky dodať v skoršom termíne?

 

V prípade individuálnych požiadaviek je možné dohodnúť sa aj na kratšom termíne dodania fotiek. Je to možné hlavne vďaka tomu, že pracujeme ako tím a časť práce si vieme rozdeliť medzi sebou.

 

Aká je primeraná cena za svadobné fotenie?

 

Osobne si nemyslím, že si svadobní fotografi pýtajú vo všeobecnosti veľa. K cene ktorú človek platí si treba zarátať nemalé náklady na techniku, odvody, dane, software, automobil, čas na postprodukciu, náklady na marketing...nehovoriac o dlhoročne nadobúdaných skúsenostiach a zručnostiach. Kto podniká, vie o čom hovorím.

 

 

Podpisuje sa pred svadbou zmluva o svadobnom fotení?

 

Áno, takáto zmluva je podľa mňa výhodná pre obe strany. Podmienky sú dopredu jasne stanovené a vyhnete sa nechceným prekvapeniam, navyšovaniu cien a pod. Vzhľadom na stres, ktorý prináša organizácia svadby, zabezpečí zmluva aspoň určitú mieru istoty.

 

 

Budete fotiť svadbu vy, alebo niekto z vášho tímu?

 

Na všetkých svadbách figurujem ako hlavný fotograf. Členovia môjho tímu sa zúčastňujú fotenia ako asistujúci fotografi po vzájomnej dohode. Túto variantu preferujeme pri väčších svadbách.

 

Zavolajte mi

 

Napíšte mi

 

Photo Studio Zweng

Prešovská 45

821 02 Bratislava